باربری پاسداران

باربری پاسداران خاور حمل بار در پاسداران مسقف و روباز حمل بار به تمام نقاط تهران  با سرویس  بدون تعطیلی و حتی ایام تعطیلات نوروز در خدمت شما هستیم

حمل بار به تمام شهرستانهای ایران.

بیمه و بارنامه رایگان

تلفن تماس  اتوبار پاسداران

22021761-22632234

22021871-88772900

 

باربری پاسداران
باربری پاسداران

باربری پاسداران

گروه حمل ونقلی مطمئن پاسداران دارای کارگران خوش اخلاق و ماهر و این باربری با دارا بودن خاور های بزرگ اثاث کشی و موکت کاری شده و مسقف در منطقه پاسداران آماده خدمات باربری درون شهری و برون شهری می باشد.حمل ونقل آسان و با کمترین هزینه در تهران اتوبار پاسداران با دارا بودن چرخ های مخصوص گاوصندوق و تسمه های مخصوص پیانو و ساید وبرای بسته بندی وسایل از ضربه گیر های محکم و با کارتون های حجیم و پنج لایه آماده خدمت گذاری برای مشتریان می باشد.

باربری پاسداران

اتوبار پاسداران حمل ساید و گاوصندوق به صورت حرفه ای اتوبار تهران پاسداران باربری تهران پاسداران ،حمل بار با خاور های مسقف و پوشیده اتوبارپاسداران وانت بار با کارگرو بدون کارگر در پاسداران تهران هرقدر وسایل و ظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته‌بندی کنید.

در مقصد با خیال آسوده‌تری آنها را باز خواهید کرد و سالم خواهید دید.باربری پاسداران حتماً روی یك اتیكت اطلاعاتی در مورد وسایلی كه درون جعبه قرار داده اید بنویسید و روی جعبه بچسبانید. باور نمی كنید كه این كار در موقع باز كردن جعبه ها چه كمك بزرگی به شما خواهد كرد.

همچنین وسایل سنگین را کف کارتن قرار داده و وسایل سبک‌تر را بالاتر بگذارید.حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ ، مسقف و تمیز (برای جلوگیری از آسیب دیدگی ،دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است باربری پاسداران.) ماشین ها مجهز به پتو وموکت برای قرار دادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی . با کارگران خوش اخلاق ، ورزیده و کاردان.

بازدیدها: 276